Jesteś naszym Czytelnikiem?

Zapraszamy do współtworzenia księgozbioru biblioteki.

Głównym celem biblioteki publicznej jest zaspokajanie czytelniczych potrzeb społeczeństwa. Zachęcamy gorąco do czynnego włączenia się w tworzenie księgozbioru Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Białej oraz Filii w Nowych Proboszczewicach. Jeżeli, uważasz, że twoja propozycja mogłaby wzbogacić nasze zbiory, że jest wartościowa i godna polecenia?

Propozycje można wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenie powinno zawierać nazwisko i imię osoby zgłaszającej oraz następujące dane:

  • tytuł książki,
  • nazwisko autora,
  • rok i miejsce wydania.

Twoje sugestie będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności przy zakupach nowości, które będziemy realizować w miarę naszych możliwości finansowych i dostępności tytułów na rynku wydawniczym. Zanim jednak zdecydujesz się wysłać do nas swoją propozycję, sprawdź w katalogu on-line, czy dana pozycja, nie znajduje się już w naszym księgozbiorze.

Jeśli chcesz być powiadomiony o dostępności zaproponowanej przez Ciebie książki prosimy o podanie swojego numeru telefonu.