W dniu 7 lutego w czasie trwania ferii zimowych dla najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej została zorganizowana zabawa karnawałowa , a że karnawał to czas zabaw, tańca i radości wie chyba każdy. Wspaniałą inspiracją do zabawy był film animowany „Kraina lodu”. Dzieci już od progu witała muzyka i przystrojona na ten dzień sala. Po przełamaniu pierwszych lodów zaczęła się wspólna zabawa. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach, konkursy z nagrodami , bitwa na „śnieżki” i wiele atrakcji przygotowanych dla najmłodszych . Dzieci tańczyły w rytm znanych i lubianych przebojów. Mało kto miał ochotę na odpoczynek. Na koniec wszyscy ustawili się do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Każdy uczestnik zabawy otrzymał drobny upominek. Dzieci opuszczały bibliotekę w radosnym nastroju . Zabawę należy zaliczyć do udanych.