Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza najmłodszych czytelników do wzięcia udziału w przedświątecznej zabawie czytelniczej pod hasłem „Wypożycz sobie prezent!”. Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku i spokoju , idealny na spędzenie niezapomnianych chwil przy wspólnie czytanej książce. A gdyby tak zrobić sobie prezent w postaci wypożyczonej z biblioteki książki? Tak zupełnie w ciemno, jak paczkę, którą rozpakujemy dopiero w domu, przy choince? W dniach 10 - 19 grudnia można przyjść do biblioteki i wypożyczyć sobie książkę – prezent. Książki będą opakowane w ozdobny papier, więc tytuł pozostanie wielką tajemnicą do momentu rozpakowania w domu. W pięknie zapakowanych paczkach będą ukryte nowości wydawnicze . Do każdej wypożyczonej książki dołączona będzie dodatkowo świąteczna niespodzianka.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!