Gminna Biblioteka Publiczna wychodząc naprzeciw nowym potrzebom czytelników, informuje, że posiada w swoich zbiorach książki mówione (audiobooki) . W chwili obecnej dysponujemy 75 tytułami (na płytach CD w formacie audio i mp3) , z literatury pięknej dla dorosłych i dzieci oraz z kanonu lektur szkolnych. Audiobook nigdy nie zastąpi papierowej książki, stanowi jednak ciekawą alternatywę, zwłaszcza dla osób mających problem ze znalezieniem czasu na tradycyjną lekturę oraz osób z dysfunkcją wzroku. Wygodna forma odsłuchiwania nagrania sprawia, że można korzystać z nich w wielu miejscach, wykonując równocześnie inne czynności. Zbiór audiobooków będzie uzupełniany zgodnie z zapotrzebowaniem i zainteresowaniem czytelników.

Zapraszamy do korzystania z nowej oferty biblioteki !