Tanecznym krokiem w rytmie popularnej "Belgijki" zakończyliśmy dwutygodniowe wakacyjne spotkania w bibliotece. Gminna Biblioteka Publiczna w dniach od 04 do 15 lipca br. przeprowadziła zajęcia w ramach cyklu „Wakacje w bibliotece”. W tym roku młodzi czytelnicy bardzo chętnie korzystali z wakacyjnej oferty biblioteki. Spotkania pozwalały nie tylko miło i ciekawie spędzić wolny czas ale również dobrze się bawić i rozwijać swoją kreatywność.

Biblioteka przygotowała dla dzieci:

1. Zajęcia plastyczne,
  2. "Podróże małe i duże” - poznajemy różne kraje świata. - Moja pocztówka z wakacji,
  3. „Kto i co – zagadek prawie sto” – łamigłówki, rebusy, zagadki, quizy, zabawa w kalambury,
  4. „W królestwie zakurzonych baśni” – głośne czytanie baśni mniej znanych przez dzieci,
  5. Gry, konkursy, zabawy z tekstem literackim,
  6. „Śpiewać każdy może” – karaoke dla dzieci,
  7. Zabawy z chustą animacyjną.

Na zakończenie zajęć najaktywniejsi uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i wspólną zabawę.